Salming Nisaopen 2021 - Přehled registrovaných družstev
Počet registrovaných družstev: 119
Přehled registrovaných družstev
3. termín (13.8. - 15.8.2021)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 W - Ženy (5+1) Bráchoo W - Bráchoo Bráchoo
2 W - Ženy (5+1) Hoši W - Hoši Hoši
3 W - Ženy (5+1) Kájova Republika W - Kájova Republika Kájova Republika
4 W - Ženy (5+1) KOPETO ŠLAPETO W - KOPETO ŠLAPETO KOPETO ŠLAPETO
5 W - Ženy (5+1) No Skills W - No Skills No Skills
6 W - Ženy (5+1) FBC PANTHERS LIBEREC, z.s. W - PANTHER`S Cats PANTHER`S Cats
7 W - Ženy (5+1) Rumové víly W - Rumové víly Rumové víly
8 W - Ženy (5+1) Žabičky W - Žabičky Žabičky
9 M - Muži (5+1) BK Zmijozel M - BK Zmijozel BK Zmijozel
10 M - Muži (5+1) PSKC Okříšky M - DAKŘÍŠKY DAKŘÍŠKY
11 M - Muži (5+1) Drobci GKS M - Drobci GKS Drobci GKS
12 M - Muži (5+1) Džusto M - Džusto Džusto
13 M - Muži (5+1) FBC Duha M - FBC Duha FBC Duha
14 M - Muži (5+1) FbC Sokol Předměřice M - FbC Sokol Předměřice FbC Sokol Předměřice
15 M - Muži (5+1) Fbk Jokerz České Budejovice M - Fbi Jokerz České Budějovice Fbi Jokerz České Budějovice
16 M - Muži (5+1) FBK Bobrky M - FBK Bobrky FBK Bobrky
17 M - Muži (5+1) FC jablonecké legendy M - FC Jablonecké legendy FC Jablonecké legendy
18 M - Muži (5+1) Hegešáci M - Hegešáci Hegešáci
19 M - Muži (5+1) IBF Chadíci M - IBF Chadíci IBF Chadíci
20 M - Muži (5+1) IBF TUPPAR STRESBORG M - Ibf Tüppar Stresborg Ibf Tüppar Stresborg
21 M - Muži (5+1) IBK Bizoni M - IBK Bizoni IBK Bizoni
22 M - Muži (5+1) IBK Kedel M - IBK Kedel IBK Kedel
23 M - Muži (5+1) IBK Södra Böhmen M - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
24 M - Muži (5+1) IBK ŠÍDLOS tygřík M - IBK ŠÍDLOS tygřík IBK ŠÍDLOS tygřík
25 M - Muži (5+1) IBK Tulimme Juoda M - IBK Tulimme Juoda IBK Tulimme Juoda
26 M - Muži (5+1) IBK Wodr M - IBK Wodr IBK Wodr
27 M - Muži (5+1) IBK Wolves M - IBK Wolves IBK Wolves
28 M - Muži (5+1) Uks floorball Gorzów M - ILO UKS FLOORBALL GORZÓW ILO UKS FLOORBALL GORZÓW
29 M - Muži (5+1) Mírně pozadu M - Mírně pozadu Mírně pozadu
30 M - Muži (5+1) NHL STARS M - NHL STARS NHL STARS
31 M - Muži (5+1) No Limit M - No Limit No Limit
32 M - Muži (5+1) PIVO4LIFE M - PIVO4LIFE PIVO4LIFE
33 M - Muži (5+1) POBŘEŽÍ KOCOVINY M - POBŘEŽÍ KOCOVINY POBŘEŽÍ KOCOVINY
34 M - Muži (5+1) RS Tygří stádo M - RS Tygří stádo RS Tygří stádo
35 M - Muži (5+1) Saláming M - Saláming Saláming
36 M - Muži (5+1) SV CHABROS M - SV CHABROS SV CHABROS
37 M - Muži (5+1) Tequila Team M - Tequila Team Tequila Team
38 M - Muži (5+1) WARRIORS M - WARRIORS WARRIORS
39 M - Muži (5+1) Zš Radhošť nad Metují M - Zš Radhošť nad Metují Zš Radhošť nad Metují
2. termín (20.8. - 22.8.2021)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) BLACK ANGELS BU13-5 - BLACK ANGELS 2010 BLACK ANGELS 2010
2 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC Liberec BU13-5 - FBC Liberec FBC Liberec
3 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC PANTHERS LIBEREC, z.s. BU13-5 - FBC Panthers Liberec FBC Panthers Liberec
4 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FbC Plzeň BU13-5 - FbC Plzeň blue FbC Plzeň blue
5 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FbC Plzeň BU13-5 - FbC Plzeň white FbC Plzeň white
6 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Floorball Club Písek BU13-5 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
7 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) IBK Hinkar BU13-5 - IBK Hinkar IBK Hinkar
8 BU15 - Starší žáci (5+1) Fbc Chuligáni BU15 - Fbc Chuligáni Fbc Chuligáni
9 BU15 - Starší žáci (5+1) FBC Lions team BU15 - FBC Lions team FBC Lions team
10 BU15 - Starší žáci (5+1) FBC PANTHERS LIBEREC, z.s. BU15 - FBC Panthers Liberec FBC Panthers Liberec
11 BU15 - Starší žáci (5+1) FbC Plzeň BU15 - FbC Plzeň FbC Plzeň
12 BU15 - Starší žáci (5+1) FBŠ Gorily Plzeň BU15 - FBŠ Gorily Plzeň FBŠ Gorily Plzeň
13 BU15 - Starší žáci (5+1) Floorball Club Písek BU15 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
14 BU15 - Starší žáci (5+1) Florbal Dačice BU15 - Florbal Dačice Florbal Dačice
15 BU15 - Starší žáci (5+1) Florbal Tachov BU15 - Florbal Tachov Florbal Tachov
16 BU15 - Starší žáci (5+1) IBK Bästa Laget BU15 - IBK Bästa Laget IBK Bästa Laget
17 BU15 - Starší žáci (5+1) Ko(u)zelníci BU15 - Ko(u)zelníci Ko(u)zelníci
18 BU15 - Starší žáci (5+1) SK Alien Nation Černošice BU15 - SK Alien Nation Černošice SK Alien Nation Černošice
19 BU15 - Starší žáci (5+1) FbC Sokol Chlumec nad Cidlinou BU15 - Sokol Chlumec nad Cidlinou Sokol Chlumec nad Cidlinou
20 BU15 - Starší žáci (5+1) TJ Mývalové Starý Harcov Liberec BU15 - TJ Mývalové Starý Harcov Liberec TJ Mývalové Starý Harcov Liberec
21 BU15 - Starší žáci (5+1) USK Akademik Cheb BU15 - USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
22 GU17 - Dorostenky (5+1) 1bkformule GU17 - 1BK Formule 1BK Formule
23 GU17 - Dorostenky (5+1) FB Hurrican Karlovy Vary GU17 - FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary
24 GU17 - Dorostenky (5+1) FBC DDM Kati Kadaň GU17 - FBC DDM Kati Kadaň FBC DDM Kati Kadaň
25 GU17 - Dorostenky (5+1) Spartak Pelhřimov GU17 - Spartak Pelhřimov Spartak Pelhřimov
26 GU17 - Dorostenky (5+1) Sklo Bohemia Světlá n/S GU17 - Světlá n/S Světlá n/S
27 GU17 - Dorostenky (5+1) Tj Sokol Královské Vinohrady GU17 - Tj Sokol Královské Vinohrady Tj Sokol Královské Vinohrady
28 BU17 - Dorostenci (5+1) ASK Bystřice n.P. BU17 - ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
29 BU17 - Dorostenci (5+1) BK REAL Roudnice nad Labem BU17 - BK REAL Roudnice nad Labem BK REAL Roudnice nad Labem
30 BU17 - Dorostenci (5+1) Dubákovy děti BU17 - Dubákovy děti Dubákovy děti
31 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC Došwich Milevsko BU17 - FBC DOŠWICH Milevsko FBC DOŠWICH Milevsko
32 BU17 - Dorostenci (5+1) FBK Piráti Sokol Chrudim BU17 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
33 BU17 - Dorostenci (5+1) Floorball Club Písek BU17 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
34 BU17 - Dorostenci (5+1) Florbal Dačice BU17 - Florbal Dačice/Žďár n/S Florbal Dačice/Žďár n/S
35 BU17 - Dorostenci (5+1) ORKA Florbal BU17 - Horní Počernice ORKA Horní Počernice ORKA
36 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Lopaty BU17 - IBK Lopaty IBK Lopaty
37 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Pink Yogurts BU17 - IBK Pink Yogurts IBK Pink Yogurts
38 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Wodr BU17 - IBK Wodr IBK Wodr
39 BU17 - Dorostenci (5+1) ORKA Florbal BU17 - ORKA Čelákovice ORKA Čelákovice
40 BU17 - Dorostenci (5+1) SK Funghi BU17 - SK Funghi SK Funghi
41 BU17 - Dorostenci (5+1) USK Akademik Cheb BU17 - USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
1. termín (10.9. - 12.9.2021)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 MU9 - Přípravka (3+1) BLACK ANGELS MU9 - BLACK ANGELS 2012 BLACK ANGELS 2012
2 MU9 - Přípravka (3+1) BLACK ANGELS MU9 - BLACK ANGELS 2013 BLACK ANGELS 2013
3 MU9 - Přípravka (3+1) FBC Liberec MU9 - FBC Liberec black FBC Liberec black
4 MU9 - Přípravka (3+1) FBC Liberec MU9 - FBC Liberec white FBC Liberec white
5 MU9 - Přípravka (3+1) FbC Plzeň MU9 - FbC Plzeň FbC Plzeň
6 MU9 - Přípravka (3+1) PANTHERS OTROKOVICE MU9 - PANTHERS OTROKOVICE PANTHERS OTROKOVICE
7 MU9 - Přípravka (3+1) SCC SEMILY, z.s. MU9 - SCC SEMILY SCC SEMILY
8 MU9 - Přípravka (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV, z.s. MU9 - SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
9 MU9 - Přípravka (3+1) TJ Turnov MU9 - TJ Turnov Green TJ Turnov Green
10 MU11 - Elévové (3+1) ASK Lovosice - LFP MU11 - ASK Lovosice - LFP White ASK Lovosice - LFP White
11 MU11 - Elévové (3+1) BLACK ANGELS MU11 - BLACK ANGELS 2011 BLACK ANGELS 2011
12 MU11 - Elévové (3+1) FBC Liberec MU11 - FBC Liberec black FBC Liberec black
13 MU11 - Elévové (3+1) FBC Liberec MU11 - FBC Liberec blue FBC Liberec blue
14 MU11 - Elévové (3+1) FBC Liberec MU11 - FBC Liberec white FBC Liberec white
15 MU11 - Elévové (3+1) FBC PANTHERS LIBEREC, z.s. MU11 - Fbc Panthers Liberec black Fbc Panthers Liberec black
16 MU11 - Elévové (3+1) FBC PANTHERS LIBEREC, z.s. MU11 - Fbc Panthers Liberec orange Fbc Panthers Liberec orange
17 MU11 - Elévové (3+1) FbC Plzeň MU11 - FbC Plzeň FbC Plzeň
18 MU11 - Elévové (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim MU11 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
19 MU11 - Elévové (3+1) Florbal Tachov MU11 - Florbal Tachov Florbal Tachov
20 MU11 - Elévové (3+1) Florbalová akademie MB MU11 - Florbalová akademie MB - červení Florbalová akademie MB - červení
21 MU11 - Elévové (3+1) Florbalová akademie MB MU11 - Florbalová akademie MB - modří Florbalová akademie MB - modří
22 MU11 - Elévové (3+1) PANTHERS OTROKOVICE MU11 - PANTHERS OTROKOVICE PANTHERS OTROKOVICE
23 MU11 - Elévové (3+1) SCC SEMILY, z.s. MU11 - SCC SEMILY SCC SEMILY
24 MU11 - Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV, z.s. MU11 - SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
25 MU11 - Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV, z.s. MU11 - SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
26 MU11 - Elévové (3+1) Tj Sokol Erupting Dragons Havlíčkův MU11 - TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod
27 MU11 - Elévové (3+1) TJ SOKOL KOBEROVY MU11 - TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
28 MU11 - Elévové (3+1) TJ Turnov MU11 - TJ Turnov TJ Turnov
29 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) 101. Sportovní klub, z.s. BU13-3 - 101. Sportovní klub 101. Sportovní klub
30 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) DTJ Trutnov BU13-3 - FBC Trutnov FBC Trutnov
31 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Florbal Tachov BU13-3 - Florbal Tachov Florbal Tachov
32 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV, z.s. BU13-3 - SK BIVOJ LITVÍNOV 2009 SK BIVOJ LITVÍNOV 2009
33 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV, z.s. BU13-3 - SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
34 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV, z.s. BU13-3 - SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
35 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK Florbal Benešov BU13-3 - SK Florbal Benešov modří SK Florbal Benešov modří
36 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK Florbal Benešov BU13-3 - SK Florbal Benešov žlutí SK Florbal Benešov žlutí
37 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) TJ SOKOL KOBEROVY BU13-3 - TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
38 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) TJ Turnov BU13-3 - TJ Turnov TJ Turnov
39 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) TJ Turnov BU13-3 - TJ Turnov G TJ Turnov G
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM

Generální partner


Salming Nisaopen
  • Místo konání: Liberec, Česká republika
  • Organizátor: Žijeme a sportujeme z.s.
O turnaji

Salming Nisaopen je florbalový turnaj pro mládež i dospělé, konaný již jako 21. ročník v Liberci. Ve třech víkendech se setkají hráči a hráčky a krom zážitků z florbalových zápasů získají i vzpomínky na mimoflorbalové akce! Neváhejte a buďte u toho!

Důležité odkazy