FBC Liberec Black
FBC Liberec Black
4:11
BLACK ANGELS
BLACK ANGELS

Souhrn

  • ⏱️
    20:00 Konec zápasu.
  • Gól
    19:54 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Sedláček Adam
  • Gól
    15:38 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Dušek Jan
  • 14:49 Tým FBC Liberec Black Právě vstřelil gól. Autor gólu je Čekon Jakub
    Gól
  • Gól
    14:29 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Kučera Štěpán
  • Gól
    14:06 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Dušek Jan
  • Gól
    13:46 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Sedláček Adam
  • Gól
    12:40 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Švejkovský Marek
  • ⏱️
    10:00 Začala 2. polovina zápasu.
  • ⏱️
    10:00 Skončila 1. polovina zápasu.
  • 09:48 Tým FBC Liberec Black Právě vstřelil gól. Autor gólu je Čekon Jakub. Gól byl vstřelen z trestného střílení.
    Gól
  • Gól
    08:43 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Krajňák Alexander
  • 06:08 Tým FBC Liberec Black Právě vstřelil gól. Autor gólu je Čekon Jakub
    Gól
  • Gól
    03:53 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Krajňák Alexander
  • 02:53 Tým FBC Liberec Black Právě vstřelil gól. Autor gólu je Matějček Tomáš
    Gól
  • Gól
    02:43 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Schröfel Erik
  • Gól
    01:14 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Švejkovský Marek
  • Gól
    00:29 Tým BLACK ANGELS Právě vstřelil gól. Autor gólu je Krajňák Alexander
  • ⏱️
    00:00 Zápas právě začal.

FBC Liberec Black

# Jméno Pozice G A Body TM
8 Antonín Tomáš Birčák Obránce 0 0 0 0
2 Jakub Čekon Obránce 3 0 3 0
12 Martin Černý Útočník 0 0 0 0
10 Antonín Hořavka Útočník 0 0 0 0
6 David Linke Útočník 0 0 0 0
4 Tomáš Matějček Brankář 1 0 1 0
66 Richard Nesměrák Útočník 0 0 0 0
1 Štěpán Pastrňák Brankář 0 0 0 0
6 Jakub Vodrážka Útočník 0 0 0 0

BLACK ANGELS

# Jméno Pozice G A Body TM
51 Adam Babáček Útočník 0 0 0 0
11 Jan Dušek Útočník 2 0 2 0
20 Oliver Havlík Útočník 0 0 0 0
1 Adam Kozler Brankář 0 0 0 0
95 Alexander Krajňák Obránce 3 0 3 0
35 Štěpán Kučera Útočník 1 0 1 0
9 Václav Masner Obránce 0 0 0 0
94 Erik Schröfel Útočník 1 0 1 0
18 Adam Sedláček Obránce 2 0 2 0
2 Marek Švejkovský Obránce 2 0 2 0
22 Matěj Veselý Brankář 0 0 0 0

Partneři