Sportovní haly

Hala míčových sportů

Adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec, 460 07

Hala je k dispozici celoročně a nabízí zázemí pro většinu indoorových sportů, florbal nevyjímaje. Hala se dá rozdělit na tři části textilními závěsy, čímž dokážeme vytvořit tři hřiště standardních rozměrů dle pravidel florbalu. Za účelem dětských turnajů 3+1 dokážeme do sportovní haly umístit až sedm hřišť, díky čemu se z haly stává naše hlavní turnajová hala.

SH ZŠ Dobiášova

Adresa: Dobiášova 851/5, Liberec, 460 06

Sportovní hala při základní škole Dobiášova má standardní rozměry florbalu. Jedná se dlouhodobě o jednu z hal, ve kterých se koná turnaj Salming Nisaopen. Hala má dobrou dostupnost z centra města Liberec.

SH TU Liberec

Adresa: Na Bohdalci 715/30, Liberec, 460 01

Sportovní hala Technické univerzity Liberec se nachází v areálu vysokoškolských kolejí, v městské části Harcov. Hala nabízí hřiště s klasickým rozměrem dle pravidel florbalu, umělým povrchem a tribunou pro 250 osob.

SH DUKLA Liberec

Adresa: Jeronýmova 558, Liberec, 460 07

Sportovní hala Dukla Liberec je využívána především na volejbal, v nejvyšší soutěži ženami i muži VK DUKLA Liberec. Mistrovské zápasy zde hraje i mužský tým FBC Liberec v Superlize florbalu. Hala nabízí na tribunách po obou delších stranách hřiště kapacitu až 1200 diváků.

Tělocvična ZŠ U Školy

Adresa: U školy 222/6, Liberec, 460 07 - (vchod z ulice Jeronýmova)

Tělocvična při základní škole U Školy slouží především k rekreačnímu sportu. Splňuje podmínky pro dětské soutěže 3+1. Díky blízké vzdálenosti k hlavní turnajové hale (Hale míčových sportů) zde často umisťujeme jedno z hřišť.

Partneři turnaje

FOLLOW @nisaopen