Salming Nisaopen 2021 - Podmínky pro účast na turnaji Salming Nisaopen 2021

Vážení účastníci florbalového turnaje Nisaopen,

abychom mohli uskutečnit tento oblíbený florbalový turnaj, tak to v této nelehké době bude vyžadovat několik ústupků z běžných pořádků na těchto turnajích před pandemií Covid-19. Vzhledem k tomu, že je turnaj nahlášen na hygieně a sdělili nám, že přijdou na kontrolu, tak se opravdu nedá jinak než, aby každý z účastníků splňoval následující bezinfekčnost:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo: od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní; od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní
  • osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Tuto bezinfečnost budeme kontrolovat při akreditaci. Ta bude umístěná v místnosti bývalé recepce naproti venkovnímu hlavnímu vchodu do haly míčových sportů (odkaz na mapy.cz). Kdo bezinfekčnost nebude mít na turnaji NEBUDE hrát. Takto to bohužel je a nic s tím neuděláme. Tato bezinfekčnost bude stejně tak platit pro diváky.

Dalším nutným pravidlem je, že každý ve vnitřních prostorách bude mít nasazenou ochranu úst. Tedy minimálně nasazenou roušku. Samozřejmě uznávanou alternativnou je respirátor nebo nanorouška, či zdravotnická rouška. Výjimkou jsou pouze přímí aktéři v zápase. Tedy hráči a rozhodčí. Ti si ji ale ihned po ukončení utkání musí nasadit. Pro upřesnění roušku musí mít i trenéři a realizační tým v době zápasu.

Turnaj by měl probíhat následujícím způsobem. Tým, který se účastní zápasu by se měl dostavit před zápasem na místo konání a po skončení zápasu prostor haly opustit.

Věříme, že i přes tyto nekomfortní pravidla si turnaj užijete a zažijete jenom sportovní zážitky.

DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM

Generální partner


Salming Nisaopen
  • Místo konání: Liberec, Česká republika
  • Organizátor: Žijeme a sportujeme z.s.
O turnaji

Salming Nisaopen je florbalový turnaj pro mládež i dospělé, konaný již jako 21. ročník v Liberci. Ve třech víkendech se setkají hráči a hráčky a krom zážitků z florbalových zápasů získají i vzpomínky na mimoflorbalové akce! Neváhejte a buďte u toho!

Důležité odkazy